Детские трусики-подгузники DeerTing L 9-14 kg 1 pcs

Детские подгузники DeerTing используют дышащие материалы и инновационный впитывающий слой. Удобная посадка, максимально прилегающая к телу, обеспечивает дополнительный комфорт и безопасность от протекания.

Отзывы пользователей
Оставить первый отзыв :)

Спокійний малюк в підгузку DeerTing

Шкіра дихає

Вибираючи підгузник для догляду за дитиною, батьки хочуть, щоб він пропускав повітря, відмінно вбирав вологу і утримував її всередині. При цьому шкіра малюка повинна дихати.

Дитячі трусики-підгузки DeerTing дихаюча шкіра

Саме такий підгузок створила компанія DeerTing. Він має усі перераховані вище властивості і не викликає попрілості або подразнення ніжної шкіри малюка. Дитина не відчує дискомфорт чи біль.

Дитячі підгузки DeerTing  зберігає здоров'я малюка

М'яке дотик до шкіри малюка

Рифлена поверхня

Внутрішня сторона, що прилягає до тіла малюка, зроблена з м'якої тканини і має поверхню, що нагадує бджолиністільники. Таке рішення покращує повітрообмін і знижує рівень контакту шкіри дитини з рідиною.

Дитячі підгузки DeerTing  рифлена поверхня

Ідеальне поглинання рідини

Трирівневий захист

Підгузок добре розподіляє вологу завдяки трьом всмоктувальним каналам. Внутрішній шар має спеціальні мікрогланули, які поглинають вологу і забезпечують тривалий комфорт.

  • Верхній шар, що контактує зі шкірою дитини - нетканий матеріал з поліпропілену (поліефірної тканини). Поліефірна тканина відрізняється високою водонепроникністю, м'якістю і міцністю.
  • Розподільчий шар розподіляє і затримує вологу в абсорбуючій серцевині.
  • Завданням нижнього (зовнішнього) шару є запобігання протіканню підгузка і потраплянню вологи на одяг.

Тривимірний дизайн і боковинки, що тягнуться, не дадуть рідині потрапити назовні.

Дитячі трусики-підгузки DeerTing на дитині

Ультразвуковий метод з'єднання швів

Ультразвуковий метод з'єднання бічних швів робить шов більш м'яким, і розривати його набагато легше. Ваша дитина буде почувати себе чудово, адже сторонній матеріал не буде тиснути і натирати.

Дитячі трусики-підгузки DeerTing

Размер L
Бренд: DeerTing
Вес ребенка (кг) 9-14
Количество (шт) 1

Загрузка…