Голосуй за MIUI Ukraine!

  • 17.12.2014
  • 451

Друже! Підтримай український MIUI сайт!

Отже, закінчується ще один рік у всесвітньому ком’юніті шанувальників прошивки MIUI. За цей рік багато що змінилося: з’явились нові моделі Mi-смартфонів, нова прошивка MIUI 6 і нові фан-сайти MIUI.

У цьому році в Україні з’явився новий офіційний фан-сайт MIUI – www.MIUI.UA.

Традиційно, наприкінці року ком’юніті MIUI отримує подарунки від компанії Xiaomi.

По-перше, кожен сертифікований фан-сайт отримає топовий смартфон Xiaomi. Цього року – це Xiaomi Mi 4 16Gb.

Далі все залежить від тебе – українського фана MIUI. Тобі треба проголосувати за український фан-сайт MIUI.UA на офіційному англомовному форумі ТУТ.

Для цього потрібно зареєструватися на форумі, або мати Mi-акаунт і статус на форумі не менше «senior member» (дається за невелику кількість постів і відповідей).

Що це дасть?

  • По-перше, усі у світі довідаються про український сайт MIUI.UA, який команда MIUI Ukraine підтримує, кожного дня даючи можливість українцям читати свіжі новини про Xiaomi і MIUI, а також регулярно оновлює україно- та російськомовні прошивки MIUI для пристроїв Xiaomi та інших брендів, а також веде форум підтримки користувачів прошивки MIUI і Mi-пристроїв.
  • По-друге, якщо наш сайт потрапить у 10-ку самих популярних фан-сайтів MIUI, він отримає Mi-credits, які ми направимо на розвиток нашого проекту.
  • По-третє, якщо наш сайт посяде 3-тє місце, він отримає Mi Bluetooth Speaker + Mi Camera Lens + Mi Bunny + Mi Key + MIUI 6 T-shirt, які ми розіграємо у наших конкурсах серед шанувальників MIUI.

Якщо ми потрапимо на друге місце, ми отримаємо ще більше призів: Mi WiFi Mini + Mi Band + Mi Camera Lens + Mi Bunny + Phone Stand + Mi Key + MIUI 6 T-shirt, і це дасть нам можливість зробити ще більше конкурсів і квестів серед українських фанатів.

За перше місце йде запекла боротьбі між шанувальниками MIUI з Китаю, Індії та Росії, яких налічується сотні тисяч. Але, якщо з твоєю допомогою переможе український сайт, команда отримає Redmi Note 4G + Mi Bunny + MIUI 6 T-shirt і визнання у цілому світі MIUI.

Допоможи українському ком’юніті!

Последние видео

Москітна лампа Cactus Mosquito Killer

19.04.2019

Поглинач запаху для холодильника Viomi Sterizlization Filter

19.04.2019

XGIMI Z6 Polar - Насолоджуйся Домашнім Кінотеатром

18.04.2019

Лайфхак Керування Розумною лампою Mi LED

17.04.2019

Перекладач Lighten AI Translator

15.04.2019

Пригоди Mi Fans подорожі 2019 !

11.04.2019

Бігова доріжка Xiao Qiao SmartRun

10.04.2019

Душова насадка DiiiB Handheld Shower

09.04.2019

Розумний помічник XiaoAI Touchscreen Speaker Box

08.04.2019

Краудфандинг платформа Xiaomi Youpin Super Mall

06.04.2019