Лей Цзюнь проти комплектних зарядок для смартфонів

18.06.2015

Містер Лей Цзюнь - бізнесмен, творець Xiaomi і по всій видимості, ще й борець з процесами, які забруднюють навколишнє середовище, опублікував голосування на своїй сторінці в Weibo про скасування поставок зарядок в комплекті до смартфонів.

Xiaomi славиться своїми міцними комплектними коробочками з переробленого картону, вони здатні витримати навантаження в дві людини, це підтверджує краш-тест проведений Хьюго Баррою.

Однак, комплект поставки в цих коробочках зовсім мінімалістичний, жодна сучасна модель смартфона з лінійки Mi не має в комплекті поставки навушників. Не тільки бюджетні смартфони Xiaomi, а також флагмани Mi Note Pro комплектуються тільки інструкціями, USB кабелем і зарядним пристроєм. Однак незабаром покупці можуть позбутися і цього.

Лей Цзюнь збирається відмовитися постачати зарядки разом зі своїми смартфонами, а причиною цього CEO Xiaomi називає турботу про довкілля. Творець Xiaomi Tech запустив у себе на сторінці в Weibo голосування, де будь-який зареєстрований користувач може вибрати один з пунктів «за» чи «проти» наявності комплектних зарядок в боксах зі смартфонами.

Дійсно це прагнення Xiaomi зробити світ кращим і чистішим, або банальне бажання заощадити собі пару баксів на зарядках - пропонується обговорити в коментарях!

подпишитесь!
Новинки, скидки, предложения!