Мі Band представлений у нових кольорах!

  • 27.04.2015
  • 792

Приємна новина для всіх українських фанатів Mi Band - браслет офіційно представлений у жовтому і блакитному кольорах!

Нагадаємо про особливості цього чудового фітнес-трекера:

Додаток

Левову частку ціни подібних пристроїв становлять витрати на розробку програм. Адже для підрахунків застосовуються досить складні алгоритми. Так от, у Mi Band додаток дуже хорошої якості. І дуже швидко поліпшується. За тиждень цей додаток тричі оновлюється і двічі прошивка модуля. Нехай вас не лякає слово «прошивка» - все змінюється автоматично, ваша участь не буде потрібна.

Розумний будильник і сон

Всю ніч браслет фіксує, як ви спите. Стежить, в якій саме фазі сну ви перебуваєте. Трекер розрізняє глибокий сон, швидкий сон і пробудження. Якщо, ви прокинетеся серед ночі і підете попити води, додаток це запише. Навіть, якщо просто потягнетеся за телефоном на тумбочці.

Тепер про будильник. Ви можете включити в додатку два типи будильника. Перший тип - простий. Браслет в певний час провібрує п'ять разів. Вібрація досить відчутна. Якщо ви не прокинетеся, то браслет через час провібрує знову. Другий тип будильника - розумний. Ви обираєте якийсь час і трекер за півгодини до цього буде відслідковувати, коли ви опинитеся у фазі швидкого сну. І в цей момент він провібрує три рази.

Крокомір

У додатку вказується інформація про те, яку відстань пройдено. І ця відстань відповідає дійсності. Похибка - 30-40 метрів на 1 кілометр. Якщо хочете подивитися, скільки ви вже пройшли за сьогодні, у вас є два варіанти. Перший - це відкрити телефон, дочекатися синхронізації і побачити чітку кількість пройдених кроків. Другий - це зробити жест, як ніби ви дивитеся на годинник на руці і тоді браслет почне блимати. Один миготливий індикатор означає, що ви ще не пройшли і 1/3 від запланованого. Два миготливих діода - 1/3 вже пройдена і ви наближаєтеся до 2/3 від мети. Коли ви досягнете мети, браслет обрадує вас вібрацією і миготінням.

Цікаві фішки

Браслет може допомагати вам рахувати ваші стрибки і скручування (вправи на прес). Очікується, також підтримка інших видів фізичних вправ. Однією з перших функцій розробник обіцяє додати розпізнавання їзди на велосипеді. Це дозволить зараховувати, цей вид діяльності в фізичне навантаження.

Якщо ви втратите браслет в квартирі, то додаток допоможе вам його знайти. З плюсів браслета треба відзначити, ще вібрацію при дзвінку. Ця функція використовується на всі 100%.

Автономність

У Mi Band дисплея немає. Всього три світлодіода. Плюс, трекеру потрібно вібрувати. Фактично, більше ні на що заряд акумулятора не витрачається. Ємність акумулятора становить 41 мА · год. Завдяки цьому пристрій здатний прожити без підзарядки до 30 днів!

Последние видео

Смартфон Mi 10 5G Youth Edition

14.05.2020

Cмарт-годинник Amazfit X | Зігнутий Дисплей

02.05.2020

Смарт-годинник Mi Watch Color Keith Haring Edition

29.04.2020

Mi Watch - Потужний & Престижний

18.04.2020

Гігантський Smart TV Redmi MAX 98"

10.04.2020

У Xiaomi 10-я годовщина ❤

06.04.2020

Дехлорирующая Насадка для Душа Diiib

03.04.2020

Redmi K30 Pro - Распаковка

02.04.2020

Смартфон Redmi K30 Pro 5G

01.04.2020

Mi 10 Pro - Погляд Зсередини

19.02.2020