Мі Band представлений у нових кольорах!

  • 27.04.2015
  • 538

Приємна новина для всіх українських фанатів Mi Band - браслет офіційно представлений у жовтому і блакитному кольорах!

Нагадаємо про особливості цього чудового фітнес-трекера:

Додаток

Левову частку ціни подібних пристроїв становлять витрати на розробку програм. Адже для підрахунків застосовуються досить складні алгоритми. Так от, у Mi Band додаток дуже хорошої якості. І дуже швидко поліпшується. За тиждень цей додаток тричі оновлюється і двічі прошивка модуля. Нехай вас не лякає слово «прошивка» - все змінюється автоматично, ваша участь не буде потрібна.

Розумний будильник і сон

Всю ніч браслет фіксує, як ви спите. Стежить, в якій саме фазі сну ви перебуваєте. Трекер розрізняє глибокий сон, швидкий сон і пробудження. Якщо, ви прокинетеся серед ночі і підете попити води, додаток це запише. Навіть, якщо просто потягнетеся за телефоном на тумбочці.

Тепер про будильник. Ви можете включити в додатку два типи будильника. Перший тип - простий. Браслет в певний час провібрує п'ять разів. Вібрація досить відчутна. Якщо ви не прокинетеся, то браслет через час провібрує знову. Другий тип будильника - розумний. Ви обираєте якийсь час і трекер за півгодини до цього буде відслідковувати, коли ви опинитеся у фазі швидкого сну. І в цей момент він провібрує три рази.

Крокомір

У додатку вказується інформація про те, яку відстань пройдено. І ця відстань відповідає дійсності. Похибка - 30-40 метрів на 1 кілометр. Якщо хочете подивитися, скільки ви вже пройшли за сьогодні, у вас є два варіанти. Перший - це відкрити телефон, дочекатися синхронізації і побачити чітку кількість пройдених кроків. Другий - це зробити жест, як ніби ви дивитеся на годинник на руці і тоді браслет почне блимати. Один миготливий індикатор означає, що ви ще не пройшли і 1/3 від запланованого. Два миготливих діода - 1/3 вже пройдена і ви наближаєтеся до 2/3 від мети. Коли ви досягнете мети, браслет обрадує вас вібрацією і миготінням.

Цікаві фішки

Браслет може допомагати вам рахувати ваші стрибки і скручування (вправи на прес). Очікується, також підтримка інших видів фізичних вправ. Однією з перших функцій розробник обіцяє додати розпізнавання їзди на велосипеді. Це дозволить зараховувати, цей вид діяльності в фізичне навантаження.

Якщо ви втратите браслет в квартирі, то додаток допоможе вам його знайти. З плюсів браслета треба відзначити, ще вібрацію при дзвінку. Ця функція використовується на всі 100%.

Автономність

У Mi Band дисплея немає. Всього три світлодіода. Плюс, трекеру потрібно вібрувати. Фактично, більше ні на що заряд акумулятора не витрачається. Ємність акумулятора становить 41 мА · год. Завдяки цьому пристрій здатний прожити без підзарядки до 30 днів!

Последние видео

Смарт-годинник Amazfit GTR Smart Watch

16.07.2019

Розумна гітара Xiaomi Populele 2 Red Music Edition

15.07.2019

Бездротовий пилосос MiJia Wireless Vacuum Cleaner

12.07.2019

Презентація Xiaomi CC | Як Це Було

11.07.2019

Унікальний дизайн Mi 9T Aura Design

10.07.2019

Робот-пилосос Roborock T4 Black Knight

09.07.2019

Підекранний Сканер Відбитку Пальців 5-го Покоління

08.07.2019

Мультимедіа-проектор XGIMI CC Aurora

04.07.2019

Відеореєстратор YI Nightscape Dash Camera

03.07.2019

Масажер для обличчя Cosbeauty PerfectGlow

02.07.2019