Мі Band представлений у нових кольорах!

  • 27.04.2015
  • 596

Приємна новина для всіх українських фанатів Mi Band - браслет офіційно представлений у жовтому і блакитному кольорах!

Нагадаємо про особливості цього чудового фітнес-трекера:

Додаток

Левову частку ціни подібних пристроїв становлять витрати на розробку програм. Адже для підрахунків застосовуються досить складні алгоритми. Так от, у Mi Band додаток дуже хорошої якості. І дуже швидко поліпшується. За тиждень цей додаток тричі оновлюється і двічі прошивка модуля. Нехай вас не лякає слово «прошивка» - все змінюється автоматично, ваша участь не буде потрібна.

Розумний будильник і сон

Всю ніч браслет фіксує, як ви спите. Стежить, в якій саме фазі сну ви перебуваєте. Трекер розрізняє глибокий сон, швидкий сон і пробудження. Якщо, ви прокинетеся серед ночі і підете попити води, додаток це запише. Навіть, якщо просто потягнетеся за телефоном на тумбочці.

Тепер про будильник. Ви можете включити в додатку два типи будильника. Перший тип - простий. Браслет в певний час провібрує п'ять разів. Вібрація досить відчутна. Якщо ви не прокинетеся, то браслет через час провібрує знову. Другий тип будильника - розумний. Ви обираєте якийсь час і трекер за півгодини до цього буде відслідковувати, коли ви опинитеся у фазі швидкого сну. І в цей момент він провібрує три рази.

Крокомір

У додатку вказується інформація про те, яку відстань пройдено. І ця відстань відповідає дійсності. Похибка - 30-40 метрів на 1 кілометр. Якщо хочете подивитися, скільки ви вже пройшли за сьогодні, у вас є два варіанти. Перший - це відкрити телефон, дочекатися синхронізації і побачити чітку кількість пройдених кроків. Другий - це зробити жест, як ніби ви дивитеся на годинник на руці і тоді браслет почне блимати. Один миготливий індикатор означає, що ви ще не пройшли і 1/3 від запланованого. Два миготливих діода - 1/3 вже пройдена і ви наближаєтеся до 2/3 від мети. Коли ви досягнете мети, браслет обрадує вас вібрацією і миготінням.

Цікаві фішки

Браслет може допомагати вам рахувати ваші стрибки і скручування (вправи на прес). Очікується, також підтримка інших видів фізичних вправ. Однією з перших функцій розробник обіцяє додати розпізнавання їзди на велосипеді. Це дозволить зараховувати, цей вид діяльності в фізичне навантаження.

Якщо ви втратите браслет в квартирі, то додаток допоможе вам його знайти. З плюсів браслета треба відзначити, ще вібрацію при дзвінку. Ця функція використовується на всі 100%.

Автономність

У Mi Band дисплея немає. Всього три світлодіода. Плюс, трекеру потрібно вібрувати. Фактично, більше ні на що заряд акумулятора не витрачається. Ємність акумулятора становить 41 мА · год. Завдяки цьому пристрій здатний прожити без підзарядки до 30 днів!

Последние видео

Колекційна модель Time for Machine Mysterions Timer

09.09.2019

Розумний годинник Amazfit GTS

06.09.2019

Презентуємо Roborock S5 Max

03.09.2019

Розумний дім Aqara Smart Home Solution

02.09.2019

Xiaomi Redmi Note 8 | Чотирикамерний Монстр

30.08.2019

Універсальна Qi батарея ZMі M10 Wireless PowerBank

28.08.2019

Елегантний годинник TwentySeventeen Quartz Watch

26.08.2019

Розкішні валізи RunMi 90

23.08.2019

Електросамокат Segway KickScooter T60

22.08.2019

Розумний замок MiJia Smart Door Lock Gold

21.08.2019