Midea і Xiaomi збираються випускати розумні рисоварки

26.05.2015

Міністерство цінних паперів Китаю схвалило пропозицію Xiaomi Tech на покупку 55 млн акцій Midea Group, щоб допомогти стратегії Midea по створенню пристроїв для розумного будинку.

Midea - популярний китайський виробник побутової електроніки: кондиціонери, пилососи, мультиварки та інше.

Крім Xiaomi, компанія збирається співпрацювати з іншими китайськими корпораціями: Huawei, Alibaba Gruop і Jingdong Mall.

Що стосується самого продукту - розумна рисоварка буде підключатися до Wi-Fi, збирати та аналізувати інформацію і надавати персоналізовані налаштування кожному користувачеві. Також, цей девайс покликаний вирішувати проблеми людей з підвищеним цукром у крові.

Ринок рисоварок у Китаї виросте на 160% цього року. Співпраця двох китайських компаній безсумнівно прискорить розвиток пристроїв для розумних будинків.

В даний час в Піднебесній за звання кращого виробника девайсів для розумного будинку конкурують наступні компанії:Alibaba, Qihoo 360 Technology, Letv, Xiaomi, Haier,TCL.

Згідно з опитуванням 87.5% жителів Китаю незадоволені поточним станом справ в області розумних будинків, а 95,2% чекають нових і свіжих рішень.

подпишитесь!
Новинки, скидки, предложения!