Огляд TV-приставки Xiaomi Mi Box Mini

  • 17.03.2015
  • 637

"Телеприставка стала не тільки меншою за розмірами, а перетворилася на інноваційний пристрій" - технологічний партнер компанії Xiaomi, Ван Чхуань.

Як надати користувачеві більш досконалий пристрій?

"Наша задача полягала не в тому, щоб зробити пристрій менше, ми хотіли щоб користувач отримав інноваційну телеприставку. Для цього, нам довелося відмовитися від багатьох традиційними правил, наприклад, від адаптера живлення, також у пристрої є тільки один порт для HDMI кабелю, що робить його простим у використанні і водночас дуже стильним "- головний розробник Mi Box Mini, Даі Чінг Сун.

У даному високотехнологічному пристрої немає нічого складного. 

"Телеприставка Mi Box Mini має три особливості:

Перша особливість - простота. Ми багато разів обмірковували, яким чином зробити так, щоб споживач міг легко встановити Mi Box. У процесі використання даного пристрою, ми вирішили зробити тільки одне гніздо. Підключивши пристрій до розетки, діти і літні люди з легкістю можуть почати користуватися ним. Немає ніякого відчуття чогось незрозумілого і невідомого.

Друга - компактність. Можна брати пристрій з собою в подорож, відрядження, так само як і мобільний телефон. І це не принесе вам ніяких незручностей.

Третя - включення. У пристрої є тільки один вхід для комутаційного кабелю. Необхідно всього лише підключити пристрій до розетки, або до телевізора і зовсім забути про його існування "- інженер материнських плат Чханг Дзянг.

Яким чином помістити блок електроживлення та материнську плату, в пристрій такого маленького розміру?

 "Розмір Mi Box становить лише одну четверту від розмірів телеприставок минулих часів. Для практичності, блок електроживлення помістили всередину пристрою. Крім того, треба було ще вставити розподільний щит і пластинчастий радіатор, але найголовніше, це помістити материнську плату. Помістити в такий маленьке пристрій CPU, внутрішню пам'ять DDR, внутрішню пам'ять еММС, WIFI / Bluetooth та інші 282 основних компонентів, було надзвичайно складно. Крім того, для забезпечення WIFI сигналу, дуже складно було помістити пластину, необхідну для блокування зовнішніх радіаційних перешкод. Тому, ми вибрали найменші 0201 складові елементи, більшість з яких ледве досягає 0.3мм.

Ми завжди готові прийняти новий виклик і успішно виконуємо поставлені завдання. Тому можна сказати, що на підставі технології створення мобільного телефону, ми винайшли телеприставку Mi Box Mini "- інженер теплотехнічних конструкцій Ма Лі Дзи.

Немає отворів для розсіювання тепла, яким чином досягти найкращого ефекту охолодження в замкнутому та обмеженому просторі?

Багаторазові спроби збільшити площу алюмінієвого пластинчастого радіатора увінчалися успіхом.

 "Пристрій Mi Box це дуже маленьке закритий простір, всередині якого є материнська плата і розподільний щит з двома джерелами тепла. Після багатьох експериментів ми виявили, що площа традиційного алюмінієвого пластинчастого радіатора досить велика і забезпечує гарне охолодження пристрою. Таким чином, без впливу на продуктивність, у внутрішньому обмеженому просторі пристрою, алюмінієвий пластинчастий радіатор збільшився від 17мм до 30мм. У кінцевому рахунку, ми досягли значного пониження температури за допомогою даної конструкції охолодження:

 38.1С                                                                                                48.3С

При температурі навколишнього середовища 23С                      При температурі навколишнього середовища 24.5С

може відтворювати відео 2 години                                              1 годину розваг

Численна оптимізація системи гарантує безперебійну роботу пристрою і одночасно мінімальне енергоспоживання. Незважаючи на дуже маленький розмір Mi Box, ні трохи не поступається іншим габаритним пристроям, оскільки він оснащений 4-ядерним процесором, 4 + 2 ядра GPU мікросхема поліпшених характеристик. Одночасно для надання споживачеві якісного зображення, в Mi Box використовується багатошарове полотно для більш насиченого і барвистого об'ємного зображення. Це звичайно ж величезне навантаження на GPU, що сприяє виникненню високої температури. Таким чином, розробники програмного забезпечення оптимізували систему контролю температури. Частина функцій перенесли з GPU на СРU, тим самим полегшили роботу GPU. Програмне забезпечення Mi Box адаптується під зображення на екрані, при його відсутності - автоматично зменшує частоту кадрів. А після того, як користувач знову активізує роботу пристрою, може відразу ж відновити необхідну частоту кадрів. Це не доставляє ніяких незручностей користувачеві, а навпаки, значно зменшує енергоспоживання і запобігає повішенню температури пристрою "- інженер Чхенг Шенг Сянг.

Як зберегти хороший стабільний сигнал з маленькою антеною?

Широкосмугова конструкція, стабільний і міцний дизайн незалежно від навколишнього середовища.

Завдяки особливій конструкції електроживлення та дистанційного управління по Bluetooth, споживач може розмістити пристрій в будь-якому, зручному для нього місці. Навіть за телевізором, тому вимоги до продуктивності антени Mi Box дуже високі. WIFI в Mi Box може працювати за двома сигналами 2.4ГГц і 5ГГц. Сигнал у звичайній антені залежить від навколишнього середовища, але в Mi Box використовується широкосмугова технологія, яка відрізняється своєю перешкодостійкістю. Незалежно від того, де знаходиться пристрій, стабільний сигнал гарантований.

Систематизація пристрою, Mi Box як частина антени.

"Основне в антенах, це їх площать. Чим більше антена, тим міцніше сигнал. У Mi Box вже немає зайвого простору для антени і здавалося б, що розширення площі антени вже неможливо. Антена може бути тільки з міді або алюмінію? Люди, у яких старі телевізори знають, що коли сигнал поганий, треба взяти в руки і підняти антену, тоді сигнал стане краще. Це доводить, що люди можуть бути частиною антени, тоді чому ж пластинчастий радіатор не може? Тому, наше інноваційне завдання полягало в тому, щоб зробити алюмінієвий пластинчастий радіатор частиною антени. Збільшується пластинчастий радіатор - збільшується антена, внаслідок цього підвищується продуктивність і ефективність антени "-інженер по роботі антен Сіу Тхунг Цхай.

Пристрій підключено до розетки, чи безпечно це?

5000 найвищих вимог сертифікації продукту, до техніки безпеки продукції, 3000 годин ємності.

"Електроживлення і материнська плата складені дуже близько один до одного, габарити дуже маленькі, ступінь складності конструкції даного пристрою небувала. У 3С вимогах сертифікації продукту, до техніки безпеки продукції, основні деталі повинні знаходяться на безпечній відстані. У пристрої PCB антена, основні компоненти, якої мають багато обмежень. Тому, на ринку існує багато інших аналогічних адаптерів з амплітудою 2000 метрів над рівнем моря, оскільки в такому разі вимоги сертифікації продукту до техніки безпеки продукції мінімальні. В результаті наших тривалих старань, ми досягли 5000 метрів над рівнем моря, дотримуючись найвищих вимог безпеки продукції.

Три системи захисту від підвищення температури Mi Box:

1-й шар: CPU 85 градусів (температура корпусу пристрою 55С) системне програмне забезпечення буде автоматично знижувати температуру, знизить робочу частоту процесорів CPU і GPU, забезпечить ефективне зниження температури.

2-й шар: CPU 105 градусів (температура корпусу пристрою 70С) попереднє оповіщення в інтерфейсі з пропозицією виключити пристрій.

3-й шар: CPU 120 градусів (температура корпусу пристрою 80С) автоматичне вимикання.

Ця 3-х рівнева система захисту призначена для того, щоб захистити споживача. Крім того, в Mi Box використовується безпечний матеріал V0 класу, і при перевищенні 135 С пристрій може почати плавитися, але не горіти "- керівник проекту Ду Лінь Чунь.

4-ядерний процесор, 4 + 2-ядра GPU, потужний і простий пристрій

Потужний 4-ядерний процесор, 4 + 2-ядра GPU, понад маленьке енергоспоживання. Підтримує 1080p, H.265 декодування, неймовірна аудіо і відео обробка та мультимедійні можливості, 1Гб внутрішньої пам'яті, 4Гб високошвидкісної внутрішньої пам'яті, цілком достатньо для веселих ігор та інших розваг.Підтримка новітнього декодування H.265 зберігає 50% пропускної спроможності

H.265 новітня сучасна технологія декодування, дозволяє зробити обсяг відео ще менше, при цьому зберігаючи його початкову якість

Зберігає 50% пропускної спроможності, це також означає, що менш ніж 1,5 Мбіт пропускної здатності,тому можна грати онлайн з форматом відео 1080p Full HD.

Унікальна технологія оптимізації розподілу пам'яті

Mi Box звертає увагу на оптимізацію розподілу пам'яті для онлайн-відео, при поверненні назад з онлайн-відео, система періодично може впорядковувати пам'ять відеокарти. При повторному включенні відео, час завантаження знижується до мінімуму, при цьому надається достатньо пам'яті для відтвореного файлу. Таким чином кожна одиниця пам'яті стає регульованою.

WIFI двох частот: 2.4ГГц / 5ГГц

Використання стандарту 802.11a / b / g / n, має більш сильний і стабільний сигнал бездротового інтернету, висока швидкість передачі, ще більше дистанція, при цьому дозволяє економити споживану енергію, також дозволяє насолоджуватися відео високої якості і надає можливість бездротової передачі об'ємних файлів. WiFi дозволяє грати в онлайн-ігри, дивитися фільми, надає більш стабільний сигнал. Чудове поєднання Mi Box з Mi роутером. Використовуйте Mi роутер для завантаження відео високої роздільної здатності, відтворюйте фільми без підключення до мережі.

Пульт дистанційного керування з наднизьким електроспоживанням

360 градусів, робота без «мертвих місць»

При використанні Bluetooth, можна користуватися 1 рік

Дуже простий дизайн пульта з 11кнопками, немає приводу боятися натиснути щось не так, навіть у темряві. У пульті використовуються передові технології Bluetooth Ble, неймовірна економія електроенергії, немає ніяких обмежень в просторі приміщення, навіть перебуваючи у віддаленому куточку вітальні, можете дистанційно керувати Mi Box.

Bluetooth 4.0

Може підключаться через Bluetooth до джойстика, навушників, динаміків і інших пристроїв.

Внутрішній модуль Bluetooth, можливо бездротове підключення до джойстика для різних ігор, підключення до навушників по Bluetooth. При підключенні до джойстика для ігор, Mi Box надає ще більш класні відчуття при управлінні грою.

Також підтримує Dolby Digital Plus і DTS

Dolby Digital Plus одна з найпопулярніших в світі багатоканальна стереосистема, DTS розробила необхідний аудіо стандарт для Blu-Ray, в Mi Box є вбудована підтримка Dolby Digital Plus і DTS багатоканального аудіо високої якості кодування. При відтворенні відео високої чіткості Blu-Ray, створює більш рівний, динамічний, захоплюючий, реалістичний об'ємний стерео звук.

Підтримка 100-240 широкої напруги, безперешкодне використання

Можна умовно розділити напругу на дві категорії: 100-130 В і 220-240. Внутрішньодержавна напруга 220В, а напруга в Mi Box 100-240 В, так що в подорожі або відрядженні, гарантована безперешкодна робота.

Потужне MIUI телебачення, перетвори свій телевізор на домашній розважальний центр

Слухайте музику, грайте в ігри, зміцнюйте здоров'я, навчайтеся, MIUI TV система з вбудованою ігровою зоною, з магазином додатків, неймовірне достаток ігр та безліч інших якісних додатків, це дійсно початок «розумного» життя.

Адаптовані відео ігри

У Mi Box є нові відео ігри для помірного дозвілля, дитячої освіти, великі ігри та інші групи ігор для задоволення різних потреб споживача. Є багато онлайн ігор з джойстиком, після з'єднання по Bluetooth, ви отримаєте величезне задоволення від розваг.

Мільйонна бібліотека музики високої якості

Мільйонна бібліотека музики високої якості в Mi Box. Китайська, європейська, гаряча, свіжа й інші категорії. При синхронізації Mi телефону, планшета з Mi Box можна відтворити ваш збережений плейлист.

Телевізор перетворився на особистого тренера

У вбудованому в Mi TV магазині сотні категорій різних додаток для домашніх розваг: здоров'я, освіта, музика і фільми, відпочинок. Насолоджуйтесь повною мірою Smart TV.

Неймовірне проектування, керуйте Mi Box за допомогою телефону

Знайдіть відео, фотографії, встановіть програми, після цього ви повинні працювати в новому додатку «Неймовірне проектування» і ви відразу ж побачите команди з управління Mi Box.

Пошук вмісту Mi Box через телефон, відтворення та проектування на екран в один клік

Використовуйте телефон для пошуків вмісту Mi Box. Натисніть на відтворення, вся інформація буде спроектована на екран. Всі файли і їх історія відтворення зберігається у вашому телефоні і в будь-якому місці можна продовжувати їх переглядати.

Проектування фотографій на великий екран, довільне масштабування

Епоха проектування, фотографії виглядають набагато краще на великому екрані. Зробіть фотографію щирої посмішки дитини, спроектуйте ці файли на великий екран, щоб поділитися ними з друзями.

Вбудований MI TV магазин

Встановити додатки Mi Box також легко, як і на телефоні

Неймовірне проектування вбудованого MI TV магазину, всього один клік і ви можете встановити або видалити додаток. Керувати програмами ще ніколи не було так просто.

Високі технології в які складно повірити

Товщина 38мм, площа материнської плати ледве сягає 1/3 кредитної картки.

Пристрій Mi Box неймовірно маленький, його розмір становить ¼ від площі приставок минулого століття, а вага пристрою становить 1/3 частину від попередніх моделей телеприставок. Простий і в той же час стильний зовнішній вигляд, велика різноманітність кольорів, дуже красивий і зручний пристрій.

Вбудоване електроживлення, підключай і користуйся пристроєм

Mi Box неймовірно маленький пристрій з вбудованим електроживленням. Немає необхідності готувати для нього особливе місце. Ви легко можете підключити його до розетки, або ж до телевізора з тильного боку, насолоджуйтеся відеофайлами і забудьте про існування телеприставки.

Один порт для підключення, параметри установки ще ніколи не були такими простими

Тільки один вхід для HDMI кабелю, мінімалістичний дизайн і неймовірна легкість його використання. Немає необхідності вчитуватися в інструкцію, навіть літні люди можуть з легкістю управляти даним пристроєм.

Неймовірний портативний пристрій, який можна взяти з собою в подорож

Витончений і легкий корпус, ви можете покласти його в кишеню або в сумку. У відрядженні або в подорожі надає вам можливість переглянути в готелі нові фільми.

Простий і стильний зовнішній вигляд, прикраса для дому

Мінімалістичний дизайн Mi Box, витончений і стриманий, відмінно підійде під інтер'єр будь-якого будинку, не порушуючи його стиль.

Різноманітність кольорів, кожен знайде той, який йому до душі

Mi Box - кольори на будь-який смак.

Характеристики Mi Box Mini:

Довжина: 46.8мм

Ширина: 46.8мм

Товщина: 38мм

Вага: 73г

Матеріал: полікарбонат (РС)

Колір: білий / чорний

Основні параметри:

Дозвіл на виході

1080р (1920х1080)

конфігурація обладнання

процесор: МТК МТGPU: Mali-450 MP4, 4 + 2ядра 416Ггц

Внутрішня пам'ять: 1Гб DDR3

Внутрішня пам'ять: 4Гб еММС 4.5

швидкісна внутрішня пам'ять

бездротове підключення

WIFI двох частот: 2.4ГГц / 5ГГц802.11 а.b.g.n

Bluetooth:

  Bluetooth 2/3 / 4.0

Операційна система

Через Google CTS система сертифікації

Android 4.4.2

Параметри аудіо-, відеофайлів:

Відео Mi Box

Формати кодування: H.263 / H.264 / H.265, MPEG1 / 2/4, VP8 максимальна підтримка 1920 * 1080 @ 30 кадрів / сек; MPEG1 / 2/4

Відео формати: FLV, MOV, AVI, MKV, TS, M2TS, MP4,3GP, MPEG, OGM3D-відео вихід

Аудіо Mi Box

Аудіо формати: MP3, APE, FLAC, AAC, Ogg

Підтримка декодування DTS 2.0 + Digital Out, Dolby Digital PlusЕкран Mi Box

Підтримує JPG, BMP, GIF, PNG та інші формати

Мови

спрощена китайська

Вхід-вихід:

Порт

HDMI1.4a: 1 (один)

Стандартний USB 2.0 порт: 1

Micro-SD слот: 1, максимальне розширення 64GB

HDMI1.4b: 1

AV порт: 3,5 мм композитний відео- і аудіо вихід / цифровий аудіовихід (SPDIF)

Порт харчування: 1

Підключення до Інтернету

WLAN: 2,4 / 5 ГГц 802.11a / b / g / nWLAN: 2,4 / 5 ГГц 802.11a / b / g / n / ac

Последние видео

Розумна гітара Xiaomi Populele 2 Red Music Edition

15.07.2019

Бездротовий пилосос MiJia Wireless Vacuum Cleaner

12.07.2019

Презентація Xiaomi CC | Як Це Було

11.07.2019

Унікальний дизайн Mi 9T Aura Design

10.07.2019

Робот-пилосос Roborock T4 Black Knight

09.07.2019

Підекранний Сканер Відбитку Пальців 5-го Покоління

08.07.2019

Мультимедіа-проектор XGIMI CC Aurora

04.07.2019

Відеореєстратор YI Nightscape Dash Camera

03.07.2019

Масажер для обличчя Cosbeauty PerfectGlow

02.07.2019

Селфіфон Xiaomi Mi CC - Офіційний трейлер

28.06.2019