Огляд Xiaomi Smart Home Suite краще рішення для «розумного» будинку

11.06.2015

Сьогодні ми розглянемо набір Xiaomi Smart Home Suite, призначеного для модернізації вашого будинку і присвоєння йому заслуженого статусу «розумний».

У комплект Smart Home Suite входить декілька датчиків, за допомогою яких власник житла отримає можливість дистанційно в режимі онлайн відстежувати зміни мікроклімату приміщення, регулювати систему безпеки та охорони, та управляти іншими системами.

Представлена ​​система здатна давати оцінку поточного рівня освітленості і фіксувати показники температури, а також сповіщати про рухи в квартирі, або будинку за відсутності господаря. При цьому володар Xiaomi Smart Home Suite моментально дізнається про всі зміни показань завдяки вчасних повідомлень, які надходять на його смартфон через спеціальний мобільний додаток.

Всього в бета-версії Smart Home Suite налічується чотири основних пристрої-сенсора:

-основний хаб, що забезпечує взаємодію між датчиками і обробку вступників сигналів з наступним завантаженням даних в Мережу;
-датчик руху;
-датчик для установки на двері або вікно, що сигналізує про їх відкриття;
-технологічний аналог дзвінка на двері в бездротовому виконанні.

Всі заявлені в наборі Smart Home Suite компоненти мають вбудовані батарейки, що забезпечують безперервну роботу електроніки протягом двох років.

Xiaomi прагне розвивати асортимент фірмової продукції не тільки новими мобільними пристроями, а й електронікою для «розумного» будинку в сукупності з новими для себе побутовими гаджетами. Останніми були представлені такі новинки як: смарт Мі Wi-Fi роутер 6ТВ, Yeelight нічник та Yi Camera Night Vision Edition.

 

подпишитесь!
Новинки, скидки, предложения!