Огляд розумного подовжувача Xiaomi Mi Power Strip

14.06.2015

Cьогодні ми розглянемо подовжувач Мі Power Strip. Річ здавалося проста, але дуже корисна і потрібна, у кожному господарстві. Тим більше, девайс Xiaomi оснащений не тільки розетками, але і USB-роз'ємами, які зручно використовувати для зарядки мобільних пристроїв.

Всього Мі Power Strip оснащений трьома розетками і трьома USB. Продовжувач підтримує електричну напругу 110V-240V, що підходить для всіх країн світу.

За допомогою USB-кабелю можна заряджати телефони, планшети, цифрові камери та інші мобільні пристрої та аксесуари. Унікальний смарт-чіп може автоматично розпізнавати пристрій і забезпечити йому безпечну зарядку, немов від оригінального зарядного пристрою. Максимальна сила струму від USB - 2А.

Також слід зазначити, що Мі Power Strip має захист від перенапруги і безпечний для дітей. Кожне гніздо отримало власну перегородку, яка виключає випадковий контакт з пальцями рук, або металевими провідниками. Крім того, подовжувач виконаний з якісних вогнетривких матеріалів, які витримують температуру до 750 ℃.

Єдиний недолік, Мі Power Strip не підтримує деякі популярні у нас типи розеток. Однак, цю проблему легко вирішують перехідники.

подпишитесь!
Новинки, скидки, предложения!