Alibaba і Xiaomi заявили про спільний розвиток систем мобільних платежів через носимі пристрої

07.04.2015

Ant Financial, фінансовий підрозділ китайської Alibaba Group Holding Ltd і компанія Xiaomi, лідер ринку смартфонів у Китаї, заявили про спільний розвиток систем мобільних платежів, які будуть використовувати носимі пристрої. Це перша подібна ініціатива серед провідних китайських компаній.

Ant Financial в даний час володіє провідною в Китаї системою онлайн-платежів Alipay, а співпраця з Xiaomi дозволить прив'язати мобільний додаток Alipay Wallet до фінтес-браслету Mi Band. Це дасть можливість користувачам носимих пристроїв Xiaomi спростити процедуру здійснення платежів і позбутися необхідності введення пароля.

Хоча мова йде про невеликий крок на шляху до перетворення системи традиційних платежів, він дуже важливий, тим більше на такому масовому ринку, яким є Китай. Зв'язок Alipay з Mi Band буде доступний вже на поточній версії Alipay Wallet для Google Android. Alibaba, також планує забезпечити роботу аналогічної функціональності на платформі iOS.

Шифрування зв'язку дозволить уникнути недоліків з точки зору безпеки технології обміну даними на близькій відстані (NFC), яка часто критикується за свою потенційну вразливість до кібератак.

подпишитесь!
Новинки, скидки, предложения!