Xiaomi стає партнером виробника процесорів Leadcore

19.05.2015

Xiaomi задумалася про виробництво пристроїв на власних процесорах, щоб не залежати від інших постачальників таких як Qualcomm і MediaTek.

Містер Маршал Чен (Marshal Cheng) віце-президент компанії Leadcore офіційно підтвердив, що зараз вони співпрацюють з Xiaomi на всіх трьох рівнях: продукт, технології, патенти.

Особливо важливий останній пункт - патенти, так як Xiaomi вже давно шукає, що покласти в свою «папку з патентами» для кращого захисту своїх продуктів, на агресивній світовій арені.

Leadcore володіє кількома патентами в області китайських стандартів TD-SCDMA 3G, а також патентами в області LTE.

Навіщо Xiaomi виробництво пристроїв на власних процесорах, адже є Qualcomm і MediaTek?

            

Відповідь на це питання досить проста - диверсифікація ризиків. Також, компанія зможе захистити свою продукцію за допомогою цілого портфеля патентів Leadcore. Xiaomi хоче розширюватися на інші ринки і розробка власного SoC є досить розумним і навіть вигідним кроком у подальшій перспективі.

Leadcore - випускає вельми бюджетні рішення для мобільних пристроїв, колаборація з Xiaomi дозволить останній прямо конкурувати з власними рішеннями від Samsung (Exynos) і Huawei (Hisilicon).

                        

Це вже не перший випадок тісної співпраці двох китайський корпорацій, раніше ми вже бачили перший результат партнерства в особі надбюджетного смартфона Redmi 2A.

подпишитесь!
Новинки, скидки, предложения!