Розумний очищувач повітря від Xiaomi

  • 10.12.2014
  • 679

Ознайомитись з фотооглядом Mi Air Purifier

Компанія Xiaomi послідовно продовжує втілювати в життя концепцію «розумного будинку», створену засновником і директором компанії Леем Цзюнем.
Раніше вже було випущено декілька розумних пристроїв, серед яких дистанційно керована лампа, камера, роутер і хмарне сховище даних для всього будинку.

Тепер же прийшла черга подумати про атмосферу в будинку в прямому сенсі цього слова. І Xiaomi 9 грудня представила «розумний» очищувач повітря Mi Air Purifier. У переповнених транспортом, заводами і людьми мегаполісах Китаю чистота повітря є одним з головних питань виживання людини. Тому цей винахід важливий як ніколи для жителів індустріальної частини Піднебесної.

Однак, Mi Air Purifier стане в нагоді і для вимогливих до чистоти навколишнього світу європейців. Пристрій, який займає в будинку простір, завбільшки з аркушем паперу, являє собою колону, виконану в стилі чудового промислового дизайну Xiaomi. Всередині неї знаходиться двигун і два вентилятори, поєднані з системою з 4-х повітряних каналів.

Інший простір займає багатошаровий фільтр. Пристрій працює за принципом пилососа, тільки збирає частинки не в строго визначеному місці, а навколо себе. Очищене повітря видувається нагору, що виключає його змішування з забрудненими повітрям в нижніх шарах.

Продуктивність Mi Air Purifier приголомшує: він здатний обробити 406 кубометрів повітря в годину. Тобто кожну хвилину очищувач повітря виробляє 10 000 літрів чистого повітря. Області застосування пристрою безмежні: це і житлові, і виробничі приміщення, підтримання мікроклімату, швидке очищення повітря в місцях аварійного витоку дисперсних забруднювачів.

Mi Air Purifier управляється за допомогою смартфона Mi, що виступає в ролі пульта. Втім, за допомогою додатка в якості управління можна використовувати будь-який Андроїд-смартфон. За допомогою смартфона можна задавати програму роботи пристрою, спостерігати статистику очищених обсягів. Коли фільтр засмітиться, пристрій подасть сигнал про необхідність його заміни на керуючий смартфон.

Mi Air Purifier - новий високотехнологічний «розумний» пристрій від Xiaomi, що став ще однією «цеглою» в екологічній ніші продуктів компанії, що прагне поєднати технології і програмування та створити в кожному будинку зону абсолютного комфорту для його мешканців.

Последние видео

Москітна лампа Cactus Mosquito Killer

19.04.2019

Поглинач запаху для холодильника Viomi Sterizlization Filter

19.04.2019

XGIMI Z6 Polar - Насолоджуйся Домашнім Кінотеатром

18.04.2019

Лайфхак Керування Розумною лампою Mi LED

17.04.2019

Перекладач Lighten AI Translator

15.04.2019

Пригоди Mi Fans подорожі 2019 !

11.04.2019

Бігова доріжка Xiao Qiao SmartRun

10.04.2019

Душова насадка DiiiB Handheld Shower

09.04.2019

Розумний помічник XiaoAI Touchscreen Speaker Box

08.04.2019

Краудфандинг платформа Xiaomi Youpin Super Mall

06.04.2019