Xiaomi Mi5 Plus пройшов сертифікацію TENAA

14.07.2015

Стало відомо, що центр сертифікації TENAA, вже вніс прийдешню, гучну новинку від компанії Xiaomi - смартфон Xiaomi Mi5 Plus, в свою базу даних, дата презентації якого поки замовчується.

Завдяки TENAA, розкрилися досить цікаві і детальні особливості цієї новинки.

Xiaomi Mi5 Plus буде оснащений однокристальною системою Qualcomm Snapdragon 820, чотирма гігабайтами основної пам'яті (реалізована в стандарті LPDDR4) і 64-гігабайтним накопичувачем.

 
Діагональ дісплея Mi5 Plus складе - 5,7 дюймів, з роздільною здатністю - 2560 на 1440 пікселів і звичайно ж він буде оснащений склом з високим рівнем захисту, більш відомим нам як Gorilla Glass - четвертого покоління.

Раніше повідомлялося, що Xiaomi Mi5 Plus, буде оснащений 23-мегапіксельною основною камерою, але більш актуальна інформація говорить нам про те, що цей флагман буде задовольнятися 13 і 4 - мегапіксельною камерами, з подвійним світлодіодним спалахом, що неодмінно забезпечить високу якість знімків.

Додатковими модулями Xiaomi Mi5 Plus стануть - Bluetooth версії 4.0, Wi-Fi 802.11, GPS і модуль 4G.

Вага фаблета складе 160 гр. Вартість новинки - Mi5 Plus, стане відома вже безпосередньо після його презентації, яка відбудеться в найближчі дні.

подпишитесь!
Новинки, скидки, предложения!