Xiaomi стає партнером NXP Semiconductors

08.05.2015

NXP Semiconductors - це один з найбільших світових виробників напівпровідникової електроніки. Компанія розвивалася, як підрозділ Philips, проте в 2006 році продовжила свій шлях під самостійним брендом NXP на світовій арені.

NXP робить бездротові рішення для смартфонів та інших "розумних" пристроїв. Одним з найвідоміших клієнтів компанії є Apple, яка застосовує продукцію NXP в Apple Watch, iPhone і Apple Pay.

Повідомляється, що тепер NXP Semiconductors уклали контракт з китайським виробником "розумної" електроніки Xiaomi Tech. Подальша співпраця корпорацій, буде направлена на спорудження систем для "розумного будинку". NXP збирається постачати своє енергоефективне бездротове обладнання для Xiaomi Smart Home Suit.

"Наша місія полягає в забезпеченні безпечного з'єднаного з мережею навколишнього світу, а розумний будинок - це основна частина нашого бачення."- CEO китайського підрозділу NXP Лі Чжен.

Ми прагнемо створити концепцію "розумного будинку" світового рівня з урахуванням конкретних потреб користувачів.

Загальна вартість світового ринку розумних будинків, як очікується, досягне позначки 71 мільярд доларів в 2018 році. Згідно з дослідженнями Juniper Research - 32% від цієї суми припаде на Китай.

Також, NXP оголосили, що Qualcomm прийметься використовувати їх NFC рішення. Технологія ближнього радіозв'язку (near field communication), буде застосовуватися не тільки в процесорах для мобільних пристроїв, а й в автомобільних рішеннях, персональних носимих гаджетах та інших розумних девайсах.

подпишитесь!
Новинки, скидки, предложения!