Xiaomi представила гарнітуру Piston 3

  • 04.04.2015
  • 412

У навушників Huosai (Piston) виявилася щаслива доля. Їх якісне звучання, видатний дизайн і безвідмовна та довга робота, настільки сподобалися покупцям, що компанія Xiaomi вирішила піти на третє їх перевидання.

Конструктори компанії створили справжній акустичний шедевр. Зовнішній вигляд навушників Piston 3 настільки вразив досвідчених у дизайні європейських експертів, що вони віддали навушникам перше місце престижної премії Reddot Award 2015, яка є аналогом «Оскара» у світі промдизайну.

Однак, головним в будь-якій акустичній системі є не стільки її зовнішній вигляд, скільки якість звучання. Що ж знаходиться усередині третього покоління гарнітури Xiaomi Piston?

Всередині металевого корпусу, виконаного з анодованого алюмінію, знаходиться звуковий тракт, що складається з декількох металевих мембран. Кожна група відповідає за певний частотний діапазон.Така конструкція, яку китайський лідер на ринку гаджетів запатентував ще в першій версії гарнітури, дозволяє отримати чистий звук на середніх частотах, забезпечити кристальне звучання високих частот і широку панораму звуку.

Відмінною рисою Piston 3 є чітке і в той же час м'яке, без піків і «запорів», звучання всіх інструментів композиції і голосів. Конструкція звукового каналу передбачає запобігання швидкого загасання частот, як наслідок, ми отримали багаті баси і загальну прозорість звуку.

Корпус навушників зроблений відповідно до рекомендацій медиків, тому максимально враховує анатомію і зручно розташовується як усередині вушного каналу, так і зовні. Навушники не випадають з вух навіть при використанні їх одночасно із заняттями спортом або іншою активністю.

Кабель навушників обплетений кевларовой опліткою, яка забезпечує йому необхідну жорсткість, запобігаючи заплутування і міцність, що не дозволяє проводу перетертися або обірватися.

Коннектор mini jack 3.5mm покритий позолотою, що забезпечує ідеальний контакт з гніздом джерела звуку.

Пульт управління гарнітурою зазнав деяких змін порівняно з Piston 2. Зник люфт керуючих кнопок і можливість їх переплутати. Тепер всі три кнопки тримаються в пульті міцно і на них нанесені рельєфні точки, що дозволяють в темряві або напомацки безпомилково вибрати потрібну операцію.

За допомогою пульта можна виконати кілька операцій: старт / стоп (при вхідному дзвінку - відповісти / роз'єднати), гучність + / гучність - (а також попередня / наступна композиції). Перемикання режимів відбувається за допомогою центральної кнопки в поєднанні з двома іншими. Також в пульт вбудований мікрофон виробництва США, який забезпечує високу чутливість і якісну передачу мови.

Порівняємо характеристики двох моделей навушників - Piston 2 і Piston 3.

Обидві моделі підтримують частотний діапазон 20 Гц - 20 кГц, що відповідає стандарту Hi Fi. Навушники Piston 3 є більш чутливими - 98 Дб проти 93 у колишньої моделі, але мають більший опір - 32 Ома проти 12 Ом у попередників. Це дає їм можливість працювати без перевантажень з підсилювачем, або вбудованим ЦАП, як в смартфонах Mi Nоte.

Також підвищилася потужність навушників: Piston 3 «розгойдують» 5 мВт, на відміну від 3 мВт у Piston 2.

Всі нововведення не змогли не позначитися на масі виробу і нова модель на 2 грами (14 гр) важче попередньої.

Решта відмінностей стосуються дизайну і їх добре видно на фотографіях.

Потрібно відзначити, що навушники відповідають стандартам безпеки RoHS, тобто не містять шкідливих для здоров'я компонентів.

Численні тести звучання і ергономічності ставлять новий товар Xiaomi в один ряд з виробами середнього класу визнаних майстрів в області створення акустичних систем: AKG, Beyerdynamic, Sennheiser і частково Beats.

Xiaomi багато уваги приділяє упаковці своїх маленьких технічних шедеврів. І звичайно Piston 3 не були позбавлені цієї уваги.

Гарнітура упакована в пластикову коробку, в якій присутні виїмки для навушників, пульта управління і кабелю. Також, як бонус навушники комплектуються трьома парами силіконових насадок різної конфігурації для різних вух.

Найприємнішим компонентом у новій гарнітури від Xiaomi є ціна. На китайському ринку вона становить половину вартості своїх прямих конкурентів Sennheiser CX 200 Street II.

Последние видео

Москітна лампа Cactus Mosquito Killer

19.04.2019

Поглинач запаху для холодильника Viomi Sterizlization Filter

19.04.2019

XGIMI Z6 Polar - Насолоджуйся Домашнім Кінотеатром

18.04.2019

Лайфхак Керування Розумною лампою Mi LED

17.04.2019

Перекладач Lighten AI Translator

15.04.2019

Пригоди Mi Fans подорожі 2019 !

11.04.2019

Бігова доріжка Xiao Qiao SmartRun

10.04.2019

Душова насадка DiiiB Handheld Shower

09.04.2019

Розумний помічник XiaoAI Touchscreen Speaker Box

08.04.2019

Краудфандинг платформа Xiaomi Youpin Super Mall

06.04.2019