Xiaomi представила гарнітуру Piston 3

  • 04.04.2015
  • 355

У навушників Huosai (Piston) виявилася щаслива доля. Їх якісне звучання, видатний дизайн і безвідмовна та довга робота, настільки сподобалися покупцям, що компанія Xiaomi вирішила піти на третє їх перевидання.

Конструктори компанії створили справжній акустичний шедевр. Зовнішній вигляд навушників Piston 3 настільки вразив досвідчених у дизайні європейських експертів, що вони віддали навушникам перше місце престижної премії Reddot Award 2015, яка є аналогом «Оскара» у світі промдизайну.

Однак, головним в будь-якій акустичній системі є не стільки її зовнішній вигляд, скільки якість звучання. Що ж знаходиться усередині третього покоління гарнітури Xiaomi Piston?

Всередині металевого корпусу, виконаного з анодованого алюмінію, знаходиться звуковий тракт, що складається з декількох металевих мембран. Кожна група відповідає за певний частотний діапазон.Така конструкція, яку китайський лідер на ринку гаджетів запатентував ще в першій версії гарнітури, дозволяє отримати чистий звук на середніх частотах, забезпечити кристальне звучання високих частот і широку панораму звуку.

Відмінною рисою Piston 3 є чітке і в той же час м'яке, без піків і «запорів», звучання всіх інструментів композиції і голосів. Конструкція звукового каналу передбачає запобігання швидкого загасання частот, як наслідок, ми отримали багаті баси і загальну прозорість звуку.

Корпус навушників зроблений відповідно до рекомендацій медиків, тому максимально враховує анатомію і зручно розташовується як усередині вушного каналу, так і зовні. Навушники не випадають з вух навіть при використанні їх одночасно із заняттями спортом або іншою активністю.

Кабель навушників обплетений кевларовой опліткою, яка забезпечує йому необхідну жорсткість, запобігаючи заплутування і міцність, що не дозволяє проводу перетертися або обірватися.

Коннектор mini jack 3.5mm покритий позолотою, що забезпечує ідеальний контакт з гніздом джерела звуку.

Пульт управління гарнітурою зазнав деяких змін порівняно з Piston 2. Зник люфт керуючих кнопок і можливість їх переплутати. Тепер всі три кнопки тримаються в пульті міцно і на них нанесені рельєфні точки, що дозволяють в темряві або напомацки безпомилково вибрати потрібну операцію.

За допомогою пульта можна виконати кілька операцій: старт / стоп (при вхідному дзвінку - відповісти / роз'єднати), гучність + / гучність - (а також попередня / наступна композиції). Перемикання режимів відбувається за допомогою центральної кнопки в поєднанні з двома іншими. Також в пульт вбудований мікрофон виробництва США, який забезпечує високу чутливість і якісну передачу мови.

Порівняємо характеристики двох моделей навушників - Piston 2 і Piston 3.

Обидві моделі підтримують частотний діапазон 20 Гц - 20 кГц, що відповідає стандарту Hi Fi. Навушники Piston 3 є більш чутливими - 98 Дб проти 93 у колишньої моделі, але мають більший опір - 32 Ома проти 12 Ом у попередників. Це дає їм можливість працювати без перевантажень з підсилювачем, або вбудованим ЦАП, як в смартфонах Mi Nоte.

Також підвищилася потужність навушників: Piston 3 «розгойдують» 5 мВт, на відміну від 3 мВт у Piston 2.

Всі нововведення не змогли не позначитися на масі виробу і нова модель на 2 грами (14 гр) важче попередньої.

Решта відмінностей стосуються дизайну і їх добре видно на фотографіях.

Потрібно відзначити, що навушники відповідають стандартам безпеки RoHS, тобто не містять шкідливих для здоров'я компонентів.

Численні тести звучання і ергономічності ставлять новий товар Xiaomi в один ряд з виробами середнього класу визнаних майстрів в області створення акустичних систем: AKG, Beyerdynamic, Sennheiser і частково Beats.

Xiaomi багато уваги приділяє упаковці своїх маленьких технічних шедеврів. І звичайно Piston 3 не були позбавлені цієї уваги.

Гарнітура упакована в пластикову коробку, в якій присутні виїмки для навушників, пульта управління і кабелю. Також, як бонус навушники комплектуються трьома парами силіконових насадок різної конфігурації для різних вух.

Найприємнішим компонентом у новій гарнітури від Xiaomi є ціна. На китайському ринку вона становить половину вартості своїх прямих конкурентів Sennheiser CX 200 Street II.

Последние видео

POS-термінал - Sunmi T2

17.01.2019

Nums Smart Keyboard - Ультратонка Інтелектуальна Клавіатура

16.01.2019

4К-телевізор Mi LED TV 4X Pro 55

15.01.2019

Презентовано камерофон Redmi Note 7

14.01.2019

Міні-фотопринтер MiJia Photo Printer

11.01.2019

Cаундбар Mi TV 8-Speaker Soundbar

10.01.2019

Моноцикл Ninebot One Z10 Electric Unicycle

09.01.2019

Маска для очищення повітря AirPOP Anti Pollution Mask

08.01.2019

Бездротовий Модульний Пристрій - Reiling Mobile Power Sticker

04.01.2019

Ручний стабілізатор MiJIA Smartphone Gimbal

03.01.2019