Xiaomi проти підтримки microSD-карт у топових пристроях

07.05.2015

У ході свіжого інтерв'ю віце-президент Xiaomi Хьюго Барра (Hugo Barra) розповів про те, чому в компанії так не люблять встановлювати в свої топові смартфони слоти для карт пам'яті.

За його словами, Xiaomi не хоче витрачати додаткові ресурси акумуляторної батареї на SD-карту, а також жертвувати ергономікою своїх смартфонів. Але головна причина полягає в тому, що на ринку сьогодні представлено дуже багато неякісних карт пам'яті microSD, які схильні до різних поломок.

«Ви думаєте, що купили карту пам'яті Kingston і SanDisk, а насправді отримуєте неякісну підробку, яка в будь-який момент може перестати нормально працювати, - зазначив Барра. - В результаті додатки можуть мимоволі закриватися, користувачі втрачають особисті дані, це призводить до підвищення кількості скарг і загальному розчаруванню наших клієнтів ».

«Може пройти досить багато часу, перш ніж ви подумаєте, що причина полягає в картці пам'яті. Ви будете звинувачувати конкретну модель смартфона, виробника, нервувати, намагаючись усунути проблему. У якийсь момент ви подумаєте, а що буде, якщо прибрати картку пам'яті. SD-картки підуть у минуле, це тенденція. Принаймні, в наших флагманах не варто очікувати слотів для карт пам'яті microSD ».

подпишитесь!
Новинки, скидки, предложения!