Xiaomi продала за 12 годин більше 2 млн смартфонів

09.04.2015

Xiaomi відсвяткувала своє п'ятиріччя новим рекордом. У ході флеш-продажів на честь ювілею, їй вдалося виконати поставлене завдання - реалізувати не менше 2 млн смартфонів. Всього в рамках фестивалю «Mi Fan Festival» за 12 годин було продано 2,12 млн мобільних пристроїв на загальну суму $ 335 млн.

Крім того, як повідомляє Xiaomi, їй вдалося реалізувати у день ювілею 38 тисяч телевізорів, 200 тисяч фітнес-трекерів і 247 тисяч електричних подовжувачів. Це підтверджує той факт, що компанія розширює поле діяльності, не обмежуючись тільки випуском смартфонів. На додаток до виробництва мобільних пристроїв та електроніки Xiaomi зараз готує ряд дивайсів, включаючи мобільний гаманець.

Протягом року, з моменту минулого «дня народження», китайська компанія почала реалізацію своїх пристроїв на ринках Малайзії, Індії та Індонезії.

За минулий рік Xiaomi реалізувала 61 млн смартфонів, отримавши виручку від продажів в розмірі 74300 млн юанів ($11,98 млрд). Завдяки цьому, порівняно молода компанія стала лідером ринку смартфонів Китаю і вийшла, за даними IHS iSuppli, на третю позицію в світовому рейтингу, поступившись лише Samsung і Apple.

подпишитесь!
Новинки, скидки, предложения!