Cекрет успіху Xiaomi

  • 21.05.2015
  • 288

Xiaomi найдорожчий стартап у світі, що відвоював це почесне звання у популярного сервісу Uber, за п'ять років свого існування зумів домогтися того, що для інших недосяжно. Продати мільйон девайсів за пару хвилин після надходження в продаж - легко! У чому ж секрет?

Візіонер

Одного разу бачення світу технологій однією людиною вже змінило світ смартфонів. Його погляди надихнули сотні тисяч людей. Був серед них і амбітний юнак Лей Цзюнь, майбутній CEO Xiaomi. За схожу манеру одягатися і триматися на сцені під час презентацій сьогодні його нерідко порівнюють з Джобсом, проте не варто порівнювати дітище Лея з Apple. Китайська компанія існує для шанувальників - вважає її лідер. І замість того, щоб нав'язувати споживачу готовий продукт, а потім переконувати, що він їм необхідний, Цзюнь і команда дають людям те, чого вони хочуть.

Ставка на онлайн-продажу

Так Xiaomi вбила всіх потрібних зайців: не потрібно домовлятися з партнерами про канали збуту продукції, не потрібно витрачатися на утримання своїх салонів. Єдиний спосіб заволодіти новим пристроєм - «чергувати» в інтернет-магазині. Всі знають, що партія обмежена, але готові ризикнути. Дефіцит, нехай і штучний, зіграв на користь вендора. Досвідом скористалися і ті, хто в «грі смартфонів» довше - Huawei і Lenovo.

Ціновий фактор

З демпінгом складно боротися - за інших аналогічних параметрах більш низька вартість завжди буде головним аргументом при виборі. А онлайн-продажі дозволили Xiaomi пропонувати свої девайси за дуже привабливими цінами: флагманський фаблет Mi Note Pro, що перевершує за деякими характеристиками Galaxy S6, обійдеться всього в 485 доларів.

MIUI

З першого погляду на оболонку важко подумати, що під усіма напівпрозорими шторками і екранами ховається Android. Тим не менш, навіть дещо перевантажений декоративними елементами інтерфейс працює на топових смартфонах надзвичайно плавно, чим нагадує iOS, що стала, по всій видимості, прикладом для наслідування творців MIUI. Не обійшлося без фірмових «булочок» у вигляді додаткових можливостей кастомізації і системи управління жестами. Android в інтерпретації Xiaomi гарний настільки, що цілком зійде за вагомий привід спробувати девайс з лінійки Mi - якщо прекрасного співвідношення «ціна: можливості» для вас буде недостатньо.

Последние видео

Mi Explorer з фанатами Mi

21.09.2018

Розумна колонка-будильник Xiao AI Smart Alarm Clock

20.09.2018

Mi 8 Youth Edition - Презентовано Офіційно

19.09.2018

Amazfit Verge - Смарт-годинник з модулем NFC

18.09.2018

Синхронізація лампи Yeelight з монітором

14.09.2018

Огляд (обзор) ZMi Space Powerbank

13.09.2018

Mi TV 4A - Голосовий пошук Google

12.09.2018

Yeelight Aurora - Розумна світлодіодна стрічка

11.09.2018

Куртка Uleemark Mens Rain Jacket

10.09.2018

Красуня та ролики Segway Drift W1

07.09.2018