Cекрет успіху Xiaomi

  • 21.05.2015
  • 340

Xiaomi найдорожчий стартап у світі, що відвоював це почесне звання у популярного сервісу Uber, за п'ять років свого існування зумів домогтися того, що для інших недосяжно. Продати мільйон девайсів за пару хвилин після надходження в продаж - легко! У чому ж секрет?

Візіонер

Одного разу бачення світу технологій однією людиною вже змінило світ смартфонів. Його погляди надихнули сотні тисяч людей. Був серед них і амбітний юнак Лей Цзюнь, майбутній CEO Xiaomi. За схожу манеру одягатися і триматися на сцені під час презентацій сьогодні його нерідко порівнюють з Джобсом, проте не варто порівнювати дітище Лея з Apple. Китайська компанія існує для шанувальників - вважає її лідер. І замість того, щоб нав'язувати споживачу готовий продукт, а потім переконувати, що він їм необхідний, Цзюнь і команда дають людям те, чого вони хочуть.

Ставка на онлайн-продажу

Так Xiaomi вбила всіх потрібних зайців: не потрібно домовлятися з партнерами про канали збуту продукції, не потрібно витрачатися на утримання своїх салонів. Єдиний спосіб заволодіти новим пристроєм - «чергувати» в інтернет-магазині. Всі знають, що партія обмежена, але готові ризикнути. Дефіцит, нехай і штучний, зіграв на користь вендора. Досвідом скористалися і ті, хто в «грі смартфонів» довше - Huawei і Lenovo.

Ціновий фактор

З демпінгом складно боротися - за інших аналогічних параметрах більш низька вартість завжди буде головним аргументом при виборі. А онлайн-продажі дозволили Xiaomi пропонувати свої девайси за дуже привабливими цінами: флагманський фаблет Mi Note Pro, що перевершує за деякими характеристиками Galaxy S6, обійдеться всього в 485 доларів.

MIUI

З першого погляду на оболонку важко подумати, що під усіма напівпрозорими шторками і екранами ховається Android. Тим не менш, навіть дещо перевантажений декоративними елементами інтерфейс працює на топових смартфонах надзвичайно плавно, чим нагадує iOS, що стала, по всій видимості, прикладом для наслідування творців MIUI. Не обійшлося без фірмових «булочок» у вигляді додаткових можливостей кастомізації і системи управління жестами. Android в інтерпретації Xiaomi гарний настільки, що цілком зійде за вагомий привід спробувати девайс з лінійки Mi - якщо прекрасного співвідношення «ціна: можливості» для вас буде недостатньо.

Последние видео

FFL - Колекція Жіночого Одягу на краудфандингу MiOT

14.11.2018

Молодіжний смартфон Mi 8 Lite

14.11.2018

Mi 8 Pro - Розпакування та швидкий огляд

13.11.2018

Портативний автомобільний пилосос Cleanfly Car Portable Vacuum Cleaner

13.11.2018

Огляд (обзор) - дерев'яна залізна дорога MITU Toy Train Set

09.11.2018

YI Home 1080p IP-камера

08.11.2018

BELA DESIGN - оригінальний еко-дизайн

06.11.2018

Камерофон Mi A2

05.11.2018

Іграшка-конструктор MitU Hape 80

02.11.2018

Black Shark Helo - Новий Рівень Контролю

01.11.2018