Аналітики передбачають успіх новим флагманам Xiaomi

  • 23.01.2015
  • 195

Ринкові експерти прогнозують високі показники поставок смартфонів Xiaomi Mi Note, анонсованих на минулому тижні. За даними Morgan Stanley, Xiaomi запустить серійне виробництво Mi Note в лютому або березні 2015 року. Передбачається, що за життєвий цикл цієї моделі буде випущено від 8 до 10 млн апаратів.

"Представлений Xiaomi новий флагман свідчить про те, що компанія має намір активно поповнювати продуктовий асортимент в 2015 році", - вважає аналітик американського інвестбанку Жасмин Лю (Jasmine Lu).

"Хоча конкуренція в Китаї посилюється, а розширення на зарубіжних ринках займе час, ми вважає, що Xiaomi може випередити в зростанні своїх конкурентів за рахунок різноманітності модельного ряду", - додала вона.

Успіх новинкам Xiaomi пророкують і фахівці KGI Investment Advisory, хоча попереджають, що на початковому етапі можуть бути перебої з поставками. Надалі випуск пристроїв нормалізується на рівні від 1 до 2 міл
ьйонів  апаратів на місяць. За прогнозом KGI, всього в нинішньому році китайський вендор може поставить 13-15 млн смартфонів Mi Note і Mi Note Pro, а пік продажів цих моделей припаде на період між березнем і травнем 2015 року.

Презентація нових смартфонів відбулася 15 січня в Пекіні. Модель Mi Note оснащена 5,7-дюймовим дисплеєм Full HD (1920 x 1080 пікселів) і 4-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 801 з тактовою частотою 2,5 ГГц, в той час як в комплектацію просунутої версії флагмана - Xiaomi Mi Note Pro - увійшли Qualcomm Snapdragon 810 і дисплей з роздільною здатністю 2560 х 1400 пікселів.

Последние видео