Аналітики передбачають успіх новим флагманам Xiaomi

23.01.2015

Ринкові експерти прогнозують високі показники поставок смартфонів Xiaomi Mi Note, анонсованих на минулому тижні. За даними Morgan Stanley, Xiaomi запустить серійне виробництво Mi Note в лютому або березні 2015 року. Передбачається, що за життєвий цикл цієї моделі буде випущено від 8 до 10 млн апаратів.

"Представлений Xiaomi новий флагман свідчить про те, що компанія має намір активно поповнювати продуктовий асортимент в 2015 році", - вважає аналітик американського інвестбанку Жасмин Лю (Jasmine Lu).

"Хоча конкуренція в Китаї посилюється, а розширення на зарубіжних ринках займе час, ми вважає, що Xiaomi може випередити в зростанні своїх конкурентів за рахунок різноманітності модельного ряду", - додала вона.

Успіх новинкам Xiaomi пророкують і фахівці KGI Investment Advisory, хоча попереджають, що на початковому етапі можуть бути перебої з поставками. Надалі випуск пристроїв нормалізується на рівні від 1 до 2 міл
ьйонів  апаратів на місяць. За прогнозом KGI, всього в нинішньому році китайський вендор може поставить 13-15 млн смартфонів Mi Note і Mi Note Pro, а пік продажів цих моделей припаде на період між березнем і травнем 2015 року.

Презентація нових смартфонів відбулася 15 січня в Пекіні. Модель Mi Note оснащена 5,7-дюймовим дисплеєм Full HD (1920 x 1080 пікселів) і 4-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 801 з тактовою частотою 2,5 ГГц, в той час як в комплектацію просунутої версії флагмана - Xiaomi Mi Note Pro - увійшли Qualcomm Snapdragon 810 і дисплей з роздільною здатністю 2560 х 1400 пікселів.

подпишитесь!
Новинки, скидки, предложения!